شرایط ثبت نام

شرایط ثبت نام

به نام خداوند جان و خرد

پیش دبستان و دبستان هوشمند راه نو

شرط سنی ثبت‌نام در پایه اول دبستان

حداقل سن ثبت‌نام در پایه اول دبستان شش سال تمام تعیین‌شده است،  ثبت‌نام کودکان شش سال تمام در مدارس ابتدایی به‌عنوان دانش‌آموز پایه اول مجاز و ثبت‌نام آنان در سایر مراکز از جمله مراکز پیش‌دبستانی ممنوع است.

جهت ثبت نام در پایه اول دبستان دانش آموز باید در بازه سنی مورد تایید باشد.

بازه سنی در سال تحصیلی جدید (1400-1401)

پایه اول: نیمه دوم 93- نیمه اول 94

پیش دبستان: نیمه دوم 94-نیمه اول 95

سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان

نوبت‌گیری سنجش از طریق سیستم الکترونیکی انجام خواهد شد و والدین باید در همان مدارسی که فرزندان خود را ثبت نام می‌کنند نسبت به نوبت‌گیری زمان سنجش اقدام کنند تا به نزدیک‌ترین پایگاه سنجش ارجاع داده شوند. مراجعه به موقع والدین برای سنجش فرزندشان ضروری است. ارائه شناسنامه سلامت دانش‌آموز و انجام مراحل سنجش، پیش شرط ثبت نام دانش‌آموزان در پایه اول است. در پایگاه‌های سنجش تعیین شده در سطح کشور، دانش آموزان بدو ورود به دبستان از نظر بینایی، شنوایی و آمادگی تحصیلی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند .

 ثبت نام دانش آموز

اولیلا گرامی، جهت انجام مراحل ثبت نام دانش آموز در پایه مورد نظر به تصویر توضیح فرآیند ثبت نام در پایین همین صفحه مراجعه نمایید و پس از انجام مراحل موردنظر در سایت، با مدارک لازم به دبستان مراجعه نمایید.

شماره های تماس مدرسه: 6-52141974

ثبت‌سفارش کتاب‌های درسی

ثبت سفارش اینترنتی کتب درسی کلاس  اولی‌ها از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com از ۲۳ تیرماه شروع می شود و تا پنجم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

دانش‌آموزان و اولیای آنان، در صورت تمایل می‌توانند از طریق سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام کنند.

 برای ورود به سامانه کد ملی دانش‌آموز، نام کاربری و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز، "رمز عبور" ورود به سامانه است.

 از اینکه مدرسه ما را به عنوان یکی از گزینه ها برای ادامه تحصیل فرزندتان انتخاب کرده اید سپاسگزاریم .

 

 

گزارش تصویری